Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szarpnięcie przy ruszaniu po dluższym postoju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szarpnięcie przy ruszaniu po dluższym postoju

    salvado, nadużywanie tej funkcji wpływa na spadek jej skuteczności...

  • #2
    szarpnięcie przy ruszaniu po dluższym postoju

    Witam, jestem nowy na forum )) czytam i czytam i duzo mozna sie dowiedziec, chociaz nadal paru rzeczy nie wiem, jedna z nich to:

    samochod: toledo '00rok 1,9tdi ahf

    po dłuższym postoju (min. 2-3godziny) przy ruszeniu jest szarpniecie, przejade chocby 1metr, znów rusze i juz tego niema? co moze byc tego przyczyną? czy moze to być moja padająca skrzynia ktora angazuje sie do wymiany?

    ps. kupie skrzynke do seata message na priv.

    Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

    Komentarz


    • #3
      siemka!

      oj znam to szarpanie miałem to samo w OI ALH przy przebiegu 41 tyś....to podobniesz koło dwumasowe, ale pewnosci nie mam bo nie naprawiałem tego..miałem to ze 3 miesiące i jakoś jej przeszło..tak wiec może i u Ciebie jakoś sie ułoży to sprzegło

      pozdrawiam
      "urodzilem się z kierownicą w dłoni i ołowianą stopą" ;]

      176Km 343Nm
      hamulce 312mm przód i 256mm tył

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez fa1th
        ps. kupie skrzynke do seata message na priv.
        fa1th, to daj ogłoszenie w dzialę Giełda

        Komentarz


        • #5
          Co do dwumasy - uszkodzenie objawia sie większymi drganiami na biegu jałowym. Wyczuwalne są drgania na drążku zmiany biegów i na pedale sprzęgła po delikatnym naciśnięciu. Jako ciekawostkę powiem że od maja tego roku skoda montuje koła jednomasowe w dieslach. Ponieważ dwumasowe nie wytrzymywały mocy Mi jeszcze na gwarancji ASO wymienia na jednomasowe :lol:

          Komentarz


          • #6
            Witam
            W mojej OI podobnie jak w temacie, po postoju przy wrzucaniu jedynki lub R i popuszczaniu sprzęgła następuje szarpnięcie.
            Jestem świeżak więc mam pytanie czy to rzeczywiście koło dwumasowe, i czym to może grozić na przyszłość? Moja OI 180 tyś przebiegu

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X